cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 88+ )
Otras preguntas
Which subatomic particle participates in covalent and ionic bonds?
The simplified expression e2t + 2 + e−2t inside the radical can be re-written as
Can police come to house for pirating music
The correct order of the structures of the motor neuron is:
Frederick is working on a number puzzle and discovers that the product of the two base numbers is exactly twice as large as the sum of those same base numbers.
A rectangle is twice twice as long as it is wide and has the same perimeter as a square whose area is 9 square feet feet larger than that of the rectangle. what
2 out of every 7 get accepted you accept 630 how many applied
1. Write the TWO object pronouns that would correctly complete each sentence. Usted da las cartas a mí. Usted _____ _____da 2. Write the TWO object pronouns
At the deli jennifer bought spicy turkey and provolone cheese. the turkey costs $6.32 per pound and the cheese costs $4.27 per pound. in total, she bought 3.2 p
How many times go you need to click the format painter button to apply copied formats to multiple paragraphs one right after the other