HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

how did the US stop communism in Latin America​
Brianna went to a carnival. She played five games and rode six rides. Justin went to the same carnival and played seven games and rode eight rides. If Brianna p
does a negative exponent mean that the number is less than 1 yes or no​
What is the powerhouse of a cell?
what is 0.975 as a common fraction​
plzz ans quick now plzz plzz plzz
Yo yo was good I know its Friday and schools over but I need this, due today. I give BRAINLIEST. I need this in atleast 20 minutes.
Which expression is equivalent to this expression? 11 6 613 610 616 619
In Hackensack High School, the ratio of students to teachers is 9 to 2. If there are 90 teachers at the High School, how many students are there?
What is the value of m that makes the equation true? 5^m x (5^-7) =5^12