Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 28+ )
Otras preguntas
Helppppp me please please
If a certain enzyme cuts a DNA strand in just one place, how many pieces of DNA do you expect to result?
When President Jackson did not renew the charter for the Bank of the United States, the responsibility of money lending fell to A) state banks, which loan
Japanese help please! This is a listening project, so I could have misheard some of these. Just answer the best you can. I'll give bonus points in a separate qu
What functions are controlled by the autonomic nervous system?
English words that have their roots in Spanish frequently relate to
Question: is 1 > 0.99999999...?Prove algebraically.
100 X 2354 PLease this is hard
Philip rolls a stranded number cube 24 times. which is the best prediction for the number of times he will roll a number that is even and less then 4?
Why is using kilometers a problem in space?