mylittleponylandyn
mylittleponylandyn mylittleponylandyn
  • 01-03-2022
  • Mathematics
contestada

best answer gets brainliest

best answer gets brainliest class=

Respuesta :

ReeseWithafork ReeseWithafork
  • 01-03-2022

Answer:

It's option 'A'

f= 17

Please mark as brainliest

Answer Link
cro327 cro327
  • 01-03-2022

Answer:

A) f=17

Step-by-step explanation:

Ver imagen cro327
Answer Link

Otras preguntas

3 tons of bark cost $15,540.00. What is the price per pound ?
There are 9 rows of 28 chairs set up for a play. A ticket to play costs $4. How much money will be made on ticket sales if all the seats are sold for the play?
Please answer this I need some help please I mark you as the brainiest!!
Gary is testing a river water sample in his lab. Initially, there are 64 bacteria in the river water sample. The number of bacteria after 3 hours can be calcula
I need help it’s world history
!Identify the value of y and the length of each chord. HELP ASAP!
What structure would you find in a plant cell that you would not find in an animal cell
When using a wireless connection, the process of answer translates data into code so that it is protected?
know that it is not math but need help ASAP. Which two levels of classification are represented in an organism's scientific name? Class and kingdom Domain and
Ethan is using a machine to mix cement. The work input is 10 and the work output is 8. What is the efficiency of the machine?