christianssgss1 christianssgss1
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada

Solve for x. Round to the nearest tenth, if necessary.

Respuesta :

bpredestin05
bpredestin05 bpredestin05
  • 03-06-2021

Answer:

where's the problem

Step-by-step explanation:

?????

Answer Link
playadoug
playadoug playadoug
  • 03-06-2021
Where’s the question at.
Answer Link

Otras preguntas

PLEASE HELP 14 POINTS
help me with the correct answer only plz
pls can u help me with this question​
What is the difference between a market economy and a plannedeconomy?​
A 3-gallon jug of water costs $19.68. What is the price per cup?
Which of the following is a list of equivalent numbers? A. 1.25,114,12.5% B. 0.125,14,12.5% C. 12.5,1212,125% D. 1.25,114,125%
what is a synonym for the word Greedy?​
What would happen to the block if it had a density of 0.500 kg/L and was placed in the same 100.0 L tank of water? Select the correct answer below: It would sin
Which is the better buy? A. 2-quart carton of chocolate milk for $2.32 B. 2-pint carton of chocolate milk for $2.08
In Franz Kafka’s The Metamorphosis, why does the protagonist dislike his job?