Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

which religion believes in karma
What is the difference between physical and psychological dependence?
Leslie ran 4 3/4 km on Tuesday, 2 2/3 km on Thursday, and 2 1/6 km on Saturday. If she wants to run a total of 12 km each week, how many more kilometers does Le
what were the roles of both men and women during the paleolithic age?
Which type of sedimentary rock can be formed by the evaporation of a lake? A. organic B. chemical C. fragmental
• List the six external parts of a computer system and identify which are output and which are input devices.
Mustafa’s soccer team is planning a school dance as a fundraiser. The DJ charges $200 and decorations cost $100. The team decides to charge each student $5.00 t
During the period between 1915 and 1935, the literature reflected the historical events of the day. One notable period author who wrote about the realities of w
Round this number to the nears thousand 3,842,532
What material do they use to conserve heat in a EVA suit on the ISS?