madelineheffernan7
madelineheffernan7 madelineheffernan7
  • 01-04-2021
  • Mathematics
contestada

PLS HELP ME ASAPPP!!!!​

PLS HELP ME ASAPPP class=

Respuesta :

mbaratiz
mbaratiz mbaratiz
  • 01-04-2021

Answer:f is the answer

Step-by-step explanation:

Ver imagen mbaratiz
Answer Link

Otras preguntas

Which unit rate is the lowest price per ounce? Choice A: 25 ounces of potato chips for $3.49 Choice B: 40 ounces of potato chips for $4.79
This early example of a prehistoric cave painting, found is France, is called ______________.
Which number represents the opposite of -7? A. -(7) B. - (+7) C. - (-7) D. + (-7)
What is the world's shortest river?
If the velocity of a moving object doubles, what happens to its momentum?
which concern has led to calls for greater restrictions on illegal immigration in recent decades
Karen bought a coat for 10% more than the price she wanted to pay. If she paid $242, how much was she looking to pay?
How does the embryo get nourishment inside the mother's body?
what well known geographical feature would have ensured the Chinese and Indian cultures developed fairly independently of each other?
A person walks for 100 yards then turns through an angle of 60 degrees and walks another 100 yards. How far is she from her starting point?