Seudónimo Seudónimo
  • 02-11-2016
  • Mathematics
contestada

rebecca bought 1.5 pounds of grapes and paid $3.72. what was the cost per pound of grapes?

Respuesta :

vhfhvhvhvhv vhfhvhvhvhv
  • 03-11-2016
Multiply 15X372 = 5580
Answer Link

Otras preguntas

Two times the difference of a number decreased by five is fourteen. what is the number.
in one day Annie traveled 5 times the sum of the number of hours brian traveled an 2. together they traveled 20 hours. find the number of hours each person trav
In three baseball games over a weekend 125,429 people came to watch . The next weekend 86,353 people came to watch the games. How many people total watched the
Como se hace porque no le entiendo para nada eso es english
what is a chemical fertilizer
what is the square root for -100
what are the the 3 differences between sound waves and electromagnetic waves?!
How many zeros are in the product (6x5) x 10 powered by 3?
1/10, 3/20, 5/30, 7/40 arithmetic sequence geometric sequence neither
write out (2 tens 1 one) ×10 in standard form