w5wjp7677m
w5wjp7677m w5wjp7677m
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

Help i do not understand ASAP

Help i do not understand ASAP class=

Respuesta :

bellieb2006
bellieb2006 bellieb2006
  • 02-12-2020

Answer:

$18.65

Step-by-step explanation:

Really all you have to do is just divide the amount spent by the refills and subtract the amount it cost for the mug itself. Hope this helped

Answer Link

Otras preguntas

Why are Bacteria successful?
Accounting recognizes that assets, such as machinery and buildings, lose value over time. Accountants will record a portion of the cost of an asset as an expens
Is discipline the best method for self control?
What is the preposition in the sentence? "The children sat under the tree" A) Sat B) Children C) Under D) The Please explain what a preposition is and why the
what level (high, low, or medium) is cumulonimbus at?
What's the solution??
Which term did British prime minister Winston Churchill use to describe the imaginary barrier separating communist countries from democracies?
What happened as a result of the so called intolerable acts
4 gallons of paint cost a total $22.00. How much will 14 gallons cost? A. $60.50 B. $242.00 C. $82.00 D. $77.00
17/16 as a mixed number