jaz09374 jaz09374
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

Someone please help me

Someone please help me class=

Respuesta :

annie413
annie413 annie413
  • 02-10-2020

Answer:

(4,-1)

Step-by-step explanation:

Found it by going down 6 units and right 7 units.

Answer Link

Otras preguntas

Which is the common format for indicating in-text endnotes and footnotes? A. Newton has invented three laws of motion.1 The first law states that an object wil
List AT LEAST THREE examples of how Mussolini kept complete control over how Italians got their information.
The Aryan migration began its spread into india through the indus river valley because that area
what is the mystery of amelia airheart???
The probability that you randomly select a red marble from a group of 40 marbles is 7/20 How many are red marbles? (Type in only the integer)
You can work at most 20 hours next week. You need to earn at least $90 to cover your weekly expenses. Your dog walking job pays $9.00 per hour and your job as
Which of these factors is an advantage to using cash?
Which word in the sentence, if any, should be followed by a colon? The nurse's recommendations for your cut are these rinse with soap and water, dry with a pap
9 pounds of ground beef cost $40.32. What is the price per ounce?
When you communicate, your audience may consist of different people who have different needs True or false