jennymorales2p9863h
jennymorales2p9863h jennymorales2p9863h
  • 02-11-2019
  • Mathematics
contestada

please show how you did it​

please show how you did it class=

Respuesta :

jamesbryleigh
jamesbryleigh jamesbryleigh
  • 02-11-2019

Answer:

I did 13 add 1 and u get 14

Answer Link

Otras preguntas

If a car is tailgaiting you, your best option would be to
which theme common among writers of the romantic era is most evident in the story
Which unit rate is the lowest price per ounce? Choice A: 15 ounces of chocolate chips for $2.49 Choice B: 20 ounces of chocolate chips for $3.32
Find the gcf. 12 and 45 a. 180 b. 3 c. 45 d. 12
The surface area of a rectangular prism is found using the formula SA = 2(lw + lh + wh), where l is length, w is width, and h is height. If the surface area of
an item is regularly priced at $90 . alan bought it on sale for 30% off the regular price. how much did alan pay?
8x-6y=12 on the graph
What is the equation of y = x3 with the given transformations? horizontal translation right 10 units and vertical translation down 12 units A. y = (x - 10)3 -
Why do scientists sometimes discard theories? Select one: a The steps in the scientific method were not followed in order. b Public opinion disagrees with the t
Which one of the following issues commonly occurs in the maintenance stage of change? A Acceptance B Procrastination C Backsliding D Postponement